| Avadani_Alexandra_1996 a întrebat:

Stiti vreo metoda de crestere a parului foarte rapida?(fara ulei de ricin, sau parul prins strans in coada pentru ca am incercat si nu are efect prea mare)? big grin...Ms :*:*

3 răspunsuri:
| Loyd06 a răspuns:

Gazul este cel mai bun! Mie mi-a crescut vizibil parul. Inainte de spalare iei un recipient cu pulverizator, pui gaz curat in el, si pulverizezi la radacina si pe lungimea parului. Nu exagera cu cantitatea.Rezultatele sunt vizibile. :*

| Avadani_Alexandra_1996 explică (pentru Loyd06):

Cat de mare este diferenta cresterii parului? Cica parul creste p luna 1, 25 sau 2 cm....Cat trebuie tinuta aceasta metoda ca sa mearga? Si de unde fac rost de gaz?big grin :*:*:*

| Loyd06 a răspuns (pentru Avadani_Alexandra_1996):

Pai trebuie sa iti dai cu gaz inainte de fiacre spalare. Tratamentul este de 2-3 luni.