| angel137 a întrebat:

Buna TPU am parul saten inchis si as vrea sa ma vopsesc dar nu stiu cum aveti idei?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Depinde de multe, de culoarea tenului, de ochi, de culoarea sprancenelor. Si sincer, mai bine nu te vopsesti. Si culoarea mea naturala era tot saten inchis pana m-am apucat sa ma vopsesc. Aveam un par bogat si frumos si acum stau si plang dupa el. Imi pica mult si are o culoare urata. Chiar nu are rost sa-l vopsesti mai ales daca ai firul subtire, ca-l distrugi. Si crede-ma ca nu zic numai asa, chiar stiu ce vorbesc.Numai eu stiu cat mi-as dori acum sa nu ma fi vopsitsad

10 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Roscat big grin

| pwp a răspuns:

Culoarea ochilor? A tenului?

| sweetdyana18 a răspuns:

Depinde de culoarea tenului tau...

| M4nu3l a răspuns:

Du-te la un hair-stylist si el iti va spune totulwinking... Funda?

| angel137 explică:

Merci mult raspunsul tau chiar ma convins sa nu ma vopsesc o sa-mi fac doar suvitehappy:*

| DenisaIonita a răspuns:

Fa-ti doar suvite

| iPicka a răspuns:

Roscaat big grin

| lanadeoaie a răspuns:

Nu e recomandat sa te vobsesti sak ai sub 20 de ani dar e treaba ta eu asi zice daca ai sub 20 cel mult sa il decolorezi

| liviu2020 a răspuns:

Roscat cu suvite