| christina1370 a întrebat:

Buna TPU :)
Am petrecerea de banchet in doua saptamani si inca nu mi-am gasit o rochita care sa-mi placa in oras. Asa ca am cautat modele pe net. Aveti idee unde as putea sa gasesc o rochie de genul asta? http://www.modelederochii.com/rochii-de-banchet5c.html
Aici vad ca apare doar ca model, si nu se poate comanda.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Sigur o sa gasesti. Eu am fost in oras pe data de 1 si am vazut noi colectii la Dika, Lashez si pe la motivi care sincer aratau de primavara vara si erau frumoase. Acuma ca si repere: dika este la romana cu Lashez un pic mai incolo pe partea cu iesirile de la metrou pe langa KFC. Mai este un lashez si in centrul vechi langa BNR, acum la etajul 1 la Unirii iti recomand doar eponge eventual si poti incerca si la House of art ca au haine pentru femei. Desigur am vazut ca iti place modelul simplu de aceea sper ca sa gasesti la dika acolo.

9 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Sincer simpluta rochia dar am vazut pe la dika modelul si un model asemanator si la flo and jo Bucuresti, dar paremise ca ala s-a inchis. Deci Dika daca esti din Bucuresti.

| christina1370 explică (pentru MeConstantine):

Pai simpluta asa as vrea. Sper sa gasesc.o sa fac un drum zilele astea happy

| christina1370 explică (pentru MeConstantine):

Multumesc mult de tot

| faya a răspuns (pentru MeConstantine):

Uite aici modelul asta -- pe mai multe culori - si la reducere.
1. http://bit.ly/12QZ7rL
2. http://bit.ly/10gLkck
3. http://bit.ly/10nprt8
4. http://bit.ly/17K9QsM
5. http://bit.ly/18s6xHX

| MeConstantine a răspuns (pentru faya):

Dragute sincerhappy Observ ca iti plac lucrurile simple si monocrome dar care reusesc sa te puna in evidenta. Tina R gasesti la Unirii tot la etajul unu, apoi mai gsesti intre universitate si unirii daca mergi de la universitate pe partea dreapta gasesti unul chiar unde se face prima trecere de pietoni, sau in mall-uri. Rochia Bufanta de la numarul 1 si la Numarul 5 este draguta. Acuma sper ca vei avea timp sa mergi si in oras si ca poate esti din Bucuresti ca astfel o sa ai timp sa vezi si modelele de acolo. Sincer culorile tale si rochiile care le alegi chiar arata suer bine, acum ramane sa gasesti ceva sa-ti placa si pe marimea ta happy si dupa sa-ti faci o poza happy daca ma supar ma duc eu maine seara si-ti fac poze si iti dau un link cu ele happy ca sunt modele frumoase. Important este ca rochia unei culori se alege dupa ten, adica culoarea care sa-l puna in evidenta. Albul si negrul sunt clasice, dar o culoare intermediara sau un alb model ar fi excelente happy

| faya a răspuns (pentru MeConstantine):

Rochitele astea nu se gasesc si in magazinele fizice Tinar.

| MeConstantine a răspuns (pentru faya):

Imi cam dau seama, dar nu strica sa ma mai duc o data in oras sa ma uit happy si apoi sa iti dau indicatiihappy

| faya a răspuns (pentru MeConstantine):

Ok, dar nu mie imi trebuie indicatii.winking Ci userului "christina1370".

| MeConstantine a răspuns (pentru faya):

Stiu happy De asta am si zis ca le postez aici happy

| MeConstantine a răspuns (pentru christina1370):

Sigur o sa gasesti. Eu am fost in oras pe data de 1 si am vazut noi colectii la Dika, Lashez si pe la motivi care sincer aratau de primavara vara si erau frumoase. Acuma ca si repere: dika este la romana cu Lashez un pic mai incolo pe partea cu iesirile de la metrou pe langa KFC. Mai este un lashez si in centrul vechi langa BNR, acum la etajul 1 la Unirii iti recomand doar eponge eventual si poti incerca si la House of art ca au haine pentru femei. Desigur am vazut ca iti place modelul simplu de aceea sper ca sa gasesti la dika acolo.