| Smileee607 a întrebat:

Buna TPU
Am primit acum de ziua mea o bratara de argint si este de aia de post Asa inscriptionez ceva pe ea dar nu stiu ce imi dati si mie nsite idei.
M-am gandit la numele meu Aleca sau ceva gen Be happy chestii de astea

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Be happy e o idee buna. ca un sfat atunci cand esti trista, sau un impas.
be strong
peace. love. happyness
music is life
Aleca + data nasterii

5 răspunsuri:
| andra4u a răspuns:

Poti sa scrii:Love.Life.Laugh. sau L=Life=Love=Lie, Te amo!, Be yourself!

| Piiink a răspuns:

Buna! am o idee dc nu scrii pe ea:X my life is pink sau one love sau ideea ta Be happy :X sau numele tautongue desiii daca ai putea poti sa scrii pe ea "I daca potii sa faci o inimioara you" e o idee geniala; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee: "Never a failure, always a lesson!" happy

| danu_1063 a răspuns:

De ce nu scrii Aleca №1# terog imi dai fond

| ButterflyDenisuca a răspuns:

Cel mai bine ai scrie numele unei persoane la care ti tu foarte mult happy e dragut din partea ta si acea persoana se va bucura cu siguranta happy