| Camelutsaa a întrebat:

TPU! :* Peste 1 luna este ziua prietenului meu. Implineste 18 ani si sunt in pana de idei. nu prea stiu ce sa-i cumpar. m-am gandit initial la un ceas. dar mi-am dat seama ca este prea popular ceasul. apoi, ceva mi-a aprins scanteia si mi-am dat seama ca o bratara din aur sau argint, gravata cu numele nostru, i-ar placea. pe langa asta. nu stiu ce sa-i mai cumpar. voi, baietilor, ce parere aveti? sau voi, fetelor, ce idei imi dati?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Pai. pentru inceput ar trebui sa te gandesti la ceva mai romantic. Ti-as sugera cateva idei :
1. O inimioara cu numele lui sau o poza cu voi doi ( asa cum a fost mentionat si mai jos )
2. Un parfum ( depinde de ce banuti ai ) un parfum mai barbatesc, care sa fie mai popular, ceva gen Adidas sau Playboy.
3. Sa ii faci o mica surpriza. Surprinde-l inainte de ziua lui, intr-o sala, unde sa fiti mai multi, un afis mare cu voi 2 pe care sa scrie " La multi ani iubire" sau ceva de genu.
In orice caz, orice idee e binevenita si foarte buna. Gestul conteaza, sunt sigura ca el va aprecia. Succes si la multi ani happy. :*

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Iti iei o rochita de pe http://www.top-lenjerie.ro/,iti pui o funtita sa arati ca un cadou,si gata:), te faci cadou singura, nici nu cheltui bani...

| GREWup a răspuns:

Pài, eu de ziua prietenului meu i-am cuparat o inimioarà pe care era imprimatà o poza cu noi doi, si un citat ft dragut... Alte idei nu prea am. SUCCES happy

| Layla1990 a răspuns:

Ideea cu bratara e geniala! Dar daca nu dispui de bani ai putea sa ii faci un album cu poze DOAR CU VOI DOI...un ursulet cu tricou cu poza voastra,o fotografie mare*poster*.te duci la un atelier sau cum se zice de fotografii cu o fotografie de-a voastra si ii spui ca vrei sa faci un poster cu voi. Un tablou, o perna cu poza. unul dintre astea si dupa majorat cand ajungeti acasa fugi repede la baie aranjeaza lumanarele parfmate cada cu spumant si da-i un sms sa vina sa te ajute ca ti-ai pierdut lantisorul, inelul.Fi indrazneata, sexy si provocatoare!