| anonim_4396 a întrebat:

Am Sanii foarte mici. Nu port sutien, dar daca as purta abia mi-ar venii cupa A. Am 18 ani si am o nunta in vara. Desi e prea devreme sa ma gandesc la asta, nu imi sta bine nici o rochie din cauza ca nu am sanii. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Buna! Te-as ruga sa nu porti o rochie negra care este stransa la sani.Sa porti ma multe bustiere una peste alta...o sa te doara si o sa ti se lase sanii ( eu iti spun, treaba ta ce faci, eu am incercat-dureros chiar si 6 ore)Spper ca te-am ajutatbig grin

| Maria139 a răspuns:

Dumnezeu te'a creat intr'un mod minunat, asa esti tu, si trebuie sa fi mandra de cum arati, sunt sigura ca esti superba, nu lasa lucrul acesta sa te complexeze, sau sa te simti mai prejos, sigur trebuie sa fie o rochie in care sa arati mirific, e important sa ai sanii mari, asta doar in cazu in care ai alte ganduri...

| DoarUnCopil a răspuns:

Poti purta o rochita cu volanase in partea de sus.Cum ar fi aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres :3 eu cred ca asta as arata bine pe fetele cu sanii mici. Si eu am sanii mici si rochii dinacestea port.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi un sutien cu burete.