| ForeignO a întrebat:

Este Adevarat ca daca te ingrasi iti cresc sanii mai repede? Eu am 38 de KG si 12 ani. Si sanii sunt cam mici...Nu chiar mici ...cam aproape de cupa A. Si credeti ca ar fi indicat sa port sutien de la varsta asta? Deaj vreo3 fete de la mine din cls poarta...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună draga mea happy

Nu trebuie să te îngraşi pentru ați creşte sânii, deoarece apoi îţi va fi deosebit de greu sa revii la silueta ta iniţială. Sânii îţi vor creşte suficient peână la 17-18 ani. Nu este nevoie, chiar deloc nu este recomandat sa porţi sutien de la vârsta aceasta, pentru că sunt convinsă ca tu nu ai nevoie... şi vrei doar sa fii la fel ca prietenele tale happy. Daca porţi de acum sutien sânii tai se vor lăsa, spune-le asta şi prietenelor tale. Limitează-te zic eu la o bustieră pentru că lasă sânii mai liberi...

Mult succes kiss

7 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Adevarat...mai au timp sa creasca dc sa te ingrasihee heeeu nu sunt grasa si am sanii mari...(am 17 ani, 1. 66 si 54 de kg)la varsta ta eram plata nu aveam nici fund nici sani iar acum nu m-am ingrasat ca sa imi creasca sanii sau ca sa am fundul mai bombat...doar am asteptat sa cresc si sa ma dezvolt sanatos! asa sa faci si tu.Si nu purta sutien decat fara burete daca vrei sau o bustiera daca nu vrei cand o sa mai treaca putin si iti mai cresc sanii sa ii ai lasatziwinkingTe pupic doolce:*love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La varsta ta e normal, au timp sa creasca pana la 18 ani, nu trebuie sa te ingrasi pentru asta.Parerea mea e ca nu trebuie sa porti sutien deocamdata, o sa ai timp destul, cere parerea si mamei tale.

| ForeignO explică:

Mama mea este plecata .in alta tara (fiind divortata de tatal meu nu mai tinem legatura)... si daca le spun prietenelor tale ma iau la misto si spun : ''a acum te-ai data seama ca nu porty sutien?'' imi spun tot felul de prostii...

| Bixelle a răspuns:

Mah ai doar 12 ani si daca poarta alea ce trebuie sa porti si tu...si apoi alea poarta ca nau deloc si vor sa se dea mare ca au sanii dar de fapt sutienu e goll laughing ...pana la 18 ani o sa ai tu sanii mari si mai ales ca daca inkepi de acum sa porti sutien o sa ti se lase sanii si mai trz o sa arate ca a unei babe de 50 de ani... ia-ti si tu bustiere...tonguetonguetongue lasa sutienele pentru mai trz ...succes! pup :*

| Miruna3094 a răspuns:

Mai au timp sa cresca pana la 18 ani si normal ca, cu cat esti mai grasa ai sani mai mari, dar nu te pune pe ingrasat doar daca vrei sa ai sani mari dar 100 de kghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva mamika mai bine jocate cu papusi daca de la anii astia ai inceput asa mai tarz cine stie...

| Prajiturica_6436 a răspuns:

Lasa.Nu baga in seama toate prostiile oh go on...Si eu am 12 ani si sunt la fel ca si tine.Nu-ti fa griji...Ai tot timpul din lume ca si minewinking

Papa wave