| sexy4me a întrebat:

Am si eu o IMENSA problema: mereu cand incepe sezonul rece, tenul mi se umple de cosuri, ira vara ele dispar, dar imi apar pe spate. Ce sa fac?
Ms

2 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Stii acele creme pentru disparitia cosurilor? cele cu care ti le dai pe ten pentru a disparea cosurile, iti poti da si pe spate pentru a disparea cosurile si pe fatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Zynerit. E cel mai bun! Am folosit si mi-au disparut toate. Nu e scump deloc, in jur de vreo 20 de lei. Il gasesti la farmacie. Eu cum ma dadeam cu el, cum imi dispareau cosurile in 2-3 zile. Dupa ce te dai si iti trec toate cosurile, iti vor ramane niste pete, e normal.Foloseste un exfoliant pentru fata. Ca sa nu`ti mai apara cosuri in sezonul rece, ingrijeste tenul asa cum trebuie. Lotiunea astringenta e foarte buna si inchide porii (ca sa nu`ti mai apara nici puncte negre). Dupa ce ai aplicat lotiunea, foloseste o crema hidratanta pentru zi. Daca vrei mai multe sfaturi despre beauty & fashion, intra pe blogul meu (eventual lasa`mi un comment ) : http://www.girl-care.blogspot.com. Succes! :*