| alexalautner a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare ati consumat vreodata colon help? Am auzit ca este foarte bun pentru multe chestii gen slabire si vreau sa'mi cumpar si eu ce parere aveti? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Este foarte bun! Il foloseste o ruda de`a mea. Si pot spune ca il foloseste de 3-4 luni si deja a slabit ceva. Colon Help ajuta si la digestie, la slabire si la mentinerea corpului sanatos si il "curata"...

2 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Este foarte bun. O cunostinta de-a mea il foloseste si este chiar foarte multumita, ea ia o lingurita dimineata si una seara si o ajuta foarte mult, se simte si foarte bine. Cu siguranta isi merita banii!

| Georgiaanaa123 a răspuns:

E foarte bun nsigur vei slabi repede si eu l-am incercat