| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Colon Help? Chiar te ajuta sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Salut! Nu te ajuta neaparat sa slabesti, dar este o cura de detoxifiere care in paraler cu un stil sanatos si cu miscare iti ofera rezultatul dorit. Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai în banca ta, arunci cu banii pe bombe!
Învață să mănânci.
Pa, pa.

| zurick a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Eu nu prea am slăbit cu el, încearcă nişte leachuri băbeşti.
Succes!

| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca este mai degraga un"' al doilea tip ceai verde"'

| NoBodyByMe a răspuns:

Am folosit si eu colon help si da, am slabit dar vreau sa iti spun ca nu poti sa iesi din casa fiindca te duci la baie de 15 ori pe zi, pe asta se bazeaza in mare...

| DenissaGyöri a răspuns:

Sfatul meu e sa nu iei medicamente "dupa ureche"..fiecare organism e diferit, iar ce ma ajuta pe mine, iti poate face tie rau. din cate stiu, nu exista niciun medicament pe piata care sa te ajute sa slabesti.Da, sunt unele care dau aceasta impresie, dar ele te ajuta doar sa micsorezi masa musculara si nu grasimea..si intr-un final, ajungi sa te intrebi de ce am celulita si toate cele.cel mai bun mod de a slabi e de a face sport si de a avea, sa-i spunem o dieta alimentara cat mai adecvata.te sfatuiesc sa mergi la un nutritionist, care iti va da o dieta personalizata doar pentru tine.iar daca mai practici si sport, rezultatele vor fi vizibile cat mai curand happy