| hellokittyalba a întrebat:

Funda! ce parere aveti despre Colon Help Junior? are efect de slabire?

6 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Mai colon help stiu ca are efect de slabire,stiu de la mama,dar nu ai de ce sa apelezi la asa ceva,poti face sport,exercitii si sa tii un regim usor,, acum tu faci cum crezi, succes, si eu am slabit dar fara colon help, am mancat 1 singura data de la mama si nu mi-a placut, eu mi-am facut singura regimul si la fel si cu exercitiile fizice, nu m-am dus la sala si sunt multumita de corpul meu

| hellokittyalba explică (pentru buburuza2007):

Mai,fac exercitii, mananc putin da nu tine! 1

| buburuza2007 a răspuns (pentru hellokittyalba):

Tu cate kg ai si ce inaltime si varsta?

| hellokittyalba explică (pentru buburuza2007):

1.65 inaltime, 56 kg si 12 ani

| buburuza2007 a răspuns (pentru hellokittyalba):

Eu zic sa nu te apuci de regim acum,fa doar sport,mers pe role,cu bicicleta,nu lua nici colon help junior,nimic,esti in perioada de crestere inca si la pubertate,si plus ca esti bine,ca esti inalta, e foarte bine, mai lucreaza doar musculatura atat, in rest nimic, esti bine

| punk3y a răspuns:

Sincer nu mi se pare o idee buna medicamentele luate fara prescriptia medicului, pot aparea cine stie ce complicatii sau mai stiu eu ce si apoi nu stii ce si cum. Deci eu te-as sfatui sa nu folosesti daca nu ai consultat un medic inainte. Have funwinking