| BaronVonBavaria a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o intrebare ce culoare mi se potriveste daca am tenul creol parul negru si ochii caprui?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| MirunaB a răspuns:

Si eu sunt la fel. port foarte mult alb...galben.big grin

6 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Culorile aprinse mail ales ca se si poarta vara asta. turcoaz,roz, lila, bleu
bye!

| Jane a răspuns:

De regula, brunetelor li se potrivesc culorile mai deschise, gen galben sau portocaliu, insa regulile sunt facute ca sa fie incalcate, asa ca nu te mai lua dupa ce e la moda, ci poarta ce iti place tie. Sper ca te-am ajutat!

| Alycaaaa a răspuns:

Verde, albastru deschis, roz deschis, mai mult culorile deschise.

| flow_3204 a răspuns:

Culori mai deschise albastru deschis cream maro gri si cu negru ti-ar sta bine si albwinking si eu sunt la fel si cam asa ma imbrac :dwinkingfundita?

| palraluca a răspuns:

Verde,roz,rosu,negru,alb

| Mirunabball4 a răspuns:

Culori deschise(alb,roz,albastru, negru, gri...happy