| Dianna_8523 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy Deci... am parul negru ( bruneta, destul de lung), ochii caprui inchis( spre negru), tenul destul de inchis la culoare happy. asa de pare bronzat laughing Fata e ovala, cam ce coafuri mi s-ar potrivi? Cum sa-mi prind parul si ce machiaj?big grin Multumesc frumos:*

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Machiaj ti-ar merge mai maro spre negru, sau mov ar merge cu culoarea parului tauhappy
Cuafurile potrivite ar fi in scari, gherutse, si ar merge sa-l dai cu placahappy
Ar fii potrivit sa-l lasi desprins, sau sa-l legi in coada dar mai sus nu jos ca babele(scuze de expresie), si mai gasesti...
Sper ca te-am ajutat cum am putut! Bafta!winking
(Scz ca te intreb dar dai fundita?)

| ChibiRose a răspuns:

In opinia mea brunetele isi pot etala frumusetea fetei cu un par lung doar pana la umeri si carliontat.Machiajul sa fie de o culoare palida(bej, maro sters), iar rujul intr-o nuanta inchisa.Machiajul mai deschis evidentiaza stralucirea ochilor.