| ad3lyna_9128 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce culoare de par mi-ar sta bine sa ma vopsesc? (mentionez ca sunt bruneta, am tenul putin creol si ochii caprui-verzi! ) mersi:*

8 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Daca esti bruneta vopsita greu scoti alta culoare, eventual un brunet inchis, dar numai la salon...
Dar daca ai parul natural atunci incearca nuante cat mai naturale (castaniu cu suvite de saten deschis, saten ajacu, saten auriu/aramiu)
Parerea mea e sa eviti culorile rosu-violet (arata urat pentru o fata tanara), eventual saten cu reflexii roscate.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mov.

cami
| cami a răspuns:

Tot bruneta

| ralll a răspuns:

Brunetlaughing. eu ador negru albastrui. :X sau incearca ceva inspre roshcat happy

| misshoolligan a răspuns:

Pai... avand in vedere ca ai tenul creol...blondul iese din calcul pentru ca sti si u ca ori vei arata ca o cioara vopsita ori ca o pitilaughingso...satenul aramiu ar fi culoarea potrivita pentru tine, o sa iti scoata ochii in evidenta si vei avea o aura de mister...+daca ai parul lung si drept este indicat sa folosesti decat o culoare, dar daca ai parul tuns in scari, sunt permise si suvitele^_^! sper ca te-am ajutat...bye:*

| Puppet a răspuns:

Parerea mea:bruneta e mai bine...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Roşcat, castaniu cu şuviţe, etc.
Pa, pa.

| ad3lyna_9128 explică:

Nu sunt vopsita brunet... e parul meu natural.Si am mai fost de 2 ori suvite blonde dar m`am plictisit de acelasi look big grin