| Gray37 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare :D mi-am luat o pereche de bascheti adidas si as vrea sa stiu pe ce pot sai port tipuri de pantaloni si geci.

http://images10.okr.ro/......00_700.jpg

asa arata baschetii doar ca culoarea predominanta e albastru au negru si un pic de alb.

Răspuns Câştigător
| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns:

Eu ca si fata iti pot spune din punctul meu de vedere ca acesti bascheti foarte smecheri si misto ii poti asorta la blugi de culoare albastru inchis, cu un tricou albastru si o jacheta neagra, sau cu blugi de culoare neagra, un tricou/ bluza cu tenta albastra, poate si rosu sau inscriptii, pe deasupra o jacheta cat de cat inchisa. Incearca si vezi daca iti place. Poti incerca doar la culori inchise, cu evidenta pe bascheti.

| Gray37 explică (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Toate jachetele pe care le am sunt negre sau un gri foarte inchis, deci cred ca o sa mearga. Multumesc de sfat

| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns (pentru Gray37):

Sigur ca merg. Trebuie sa combini cat mai bine culorile, iarculorile inchise dau un aer misterios si interesant.

| Gray37 explică (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Ce ma bucur sa aud asta, imi plac foarte mult culorile inchise bine nu port chiar tot timpu foarte inchis, dar in mare parte port haine de culoare inchisa, albastru inchis, negru, gri inchis etc.