| me_2878 a întrebat:

Imi place un baiat dintr-a opta (eu sunt a sasea), si nu stiu cum sa scap de cosuri. Am folosit Zynerit, dar nu s-a vazut efectul decat putin. Aveti o alta recomandare? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| SERIOUX a răspuns:

Ii spun eu. sunt in clasa a-7a si si eu am avut aceeasi problema. m-am dus la un salon de manichiura, pedichiura. iti va da cu o crema speciala preparata pe loc si ti le va scoate cu un fel de penseta, dar nu va durea pentru ca cosurile se inmoaie foarte tare. o sa arati super dupacea( eu sunt baiat)

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Daca ascapi de cosuri crezi c ao sa te observe si ca o sa te placa? Bn, fie cum zici u.Eu zic sa mergi la dermatolog.Si eu am fost la el si mi-a prescris seva creme si niste pastile si am scapat cam 80% de cosuri.Am platit mult ce`i drept, dar a meritat.Degeaba iti recomad ceva care i`a folosit pentru ca poate tie nu`ti foloseste si`l cumperi degeaba. Sper sa scapi de cosuri happy. Si nu ma lua in nume de rau pentru ce ti-am scris chiar la inceput.Doar am vrut sa reflectezi la ceea ce ai zis happy

| me_2878 explică:

A.cred ca nu ai inteles. Nu mi-e musai sa imi curat tenul pentru acel baiat. Am cosurile alea de la varsta pubertatii, poate si din cauza menstruatiei, si as vrea cu tot dinadinsul sa scap de ele. Ms mult pentru raspunsuri.