| MeridaOcean a întrebat:

Este bun crema Zynerit pentru cosuri? Am fruntea plina de cosuri si chiar nu mai stiu cum sa scap de ele.Am tot citit pe net ca da rezultate. P.S (as vrea sa vad pareri pentru cei care au folosit si au tenul gras, ca si mine).

7 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyAm folosit si eu zynerit si m-a ajutat foarte mult, eu am tenul gras, dar totusi a dat rezultate, merita de ancercat.

| Kasia a răspuns:

Zineryt nu este o crema.este o solutie lichida.am folosit zineryt si skinoren care mi-au fost date de medicul dermatolog.de 2 ori pe saptamana skinoren-gel la inceput apoi crema si in restul zilelor zineryt.am scapat de acnee dar am luat si pastile sotret timp de o luna.:*

| Azazea a răspuns:

Aveam acnee, l-am folosit, apoi aveam tenul perfect, si nu l-am mai folosit, si cand mi-au iesit iar cosurile si am folosit zinerit, nu a mai functionat, deci trebuie sa il folosesti mereu, daca da rezultate.A2a oara nu mai merge.

| MeridaOcean explică:

Multumesc pentru raspunsuri! happylove struckPacat ca nu va pot da la toti fundasad

| pandaAnna a răspuns:

E super. Eu tot am avut mari probleme cu cosurile. Aveam foarte multe. Am folosit mai multe. Chiar si uleiul de eucalipt pe care toti il recomanda mereu, dar zyneritul a fost unicul care mi-a ajutat. am observat schimbari din primele utilizari si acum am tenul curat. folosesc timp de o luna si am ramas placut impresionata

| Ellaaa1993 a răspuns:

Buna! Iti dau eu o parere..nu am folosit pentru ca nu am cosuri ..imi ies 1 2 rar.
O prietena care avea cosuri a folosit .S.au uscat, au ramas semne rosii pe piele dar se astupau usor cu fond de ten si cand nu s.a mai dat au aparut din nou.Parerea mea este ca acum suntem in perioada pubertatii si pana nu ies toate infectiile care le ai in corp degeaba cauti creme.dar daca vrei neaparat poti incerca, este o crema buna dar cu timpul s-ar putea sa iti mai apara!

| Anonymously a răspuns:

Eu am folosit si ma ustura fata si nu m-a ajutat dar asta nu inseamna ca la tine nu va functiona