| Denisa a întrebat:

Am ochii verzi, o culoare deschisa ca iarba, tenul mediu, nici deschis nici inchis si parul blond inchis(auriu) vopsit. Dilema mea e aici: sa imi deschid parul si sa ma fac blonda blonda sau sa ma vopsesc bruneta? (la salon. nu acasa). Funda:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu l-as deschide un pic.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Nimeni de nicaieri!, ma bucur, ca ti-am fost de folos macar un pic. Mersi pentru apreciere!winking

| lilbunny a răspuns:

Cel mai bine ti-ar sta blonda happy

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Eu iti sugerez sa il vopsesti blond, daca il vopsesti brunet dupa o saptamana doua o sa iasa cealalta culoare a parului natural in evidenta si o sa se cunoasca ca este vopsit. Daca vrei sa atragi atentia baietilor, vopseste-l brunet big grin brunetele cu ochii verzi sunt rare... si o sa se bata pentru tine. Multa succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu spun sa te faci bruneta... daca ai deja parul blond inchis nu mai are rost sa te faci blonda blonda si oricum sta mai bine cu parul brunet si ochi verzi. Fundahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut acceasi dilema
ai grija cu brunetul ca pe par blond se decoloreaza chiar daca il faci la salon si nu la toate fetele le sta bine brunete, depinde de trasaturi
mai bine iti faci o poza in photoshop
(ti-o fac eu eventual, sa ai o idee)
pup si lasa-mi idul la mesaje daca dorestihappy

| maya007 a răspuns:

Castaniu merge cel mai bine

| Inger si Demon a răspuns:

Bruneta. Dupa cum te-ai descris ai arata foarte bine brunetahappy