| Kim002 a întrebat:

Hei :) o intrebare pentru fete;;)
Am decis sa incep sa fac aceste exercitii
credeti ca se vor vedea rezultate pana la sfarsitul anului scolar?

http://www.youtube.com/watch?v=5-IbQoVZbVs

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

P4p sunt preferatii mei când vine vorba de pilates și rutina asta de exerciții pentru fesieri mi se pare cea mai eficientă pe care o poți găsi pe yt. Da, îți recomand exercițiile astea, dacă le faci de 3-4 ori pe săptămână, preferabil cu o pauză de o zi între ele, în vreo două săptămâni o să se vadă clar mușchii ăia mult mai tonifiați. Succes!

| Kim002 explică (pentru Șâret):

Multumesc foarte mult de raspuns :*
chiar nu stiam de cate ori pe saptamana sa fac exercitiile sa nu am probleme dupa aceea...

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Normal că se vor vedea rezultate. O să arăți minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca sunt foarte eficiente, dupa 2-3 sapt, daca le faci corect se vad deja rezultate happy

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Sportul face bine in general. Parerea mea este ca aceste exercitii te vor ajuta. Ar trebui sa le practici cam 1 luna jumate cel putin. Bafta!