| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU'. Am si eu o micaa problema cu parul'. Am firul de par subtire si moale si mi se murdareste foarte repede. si de asemenea imi si pica. Fetele stiti cumva ceva remedii? Am incercat tot felul de sampoane si la fel.

Răspuns Câştigător
| anonim_9140 a răspuns:

M-am straduit sa opresc cadearea parului cu tot ce am auzit.Sa-ti dau exemplu ce am folosit eu:tinctura de brusture,tinctura de ardei iute,de urzica,mesteacan,pana si de usturoi care miroase ingrozitor. Ulei de ricin,ulei de masline,vitamine uleioase. Lotiuni din farmacie pe baza de petrol si intodeuna, sampon naturis, nu cosmetic.DEGEABA.Totul pleaca din interior.Cumpara-ti niste vitamine pentru par si rezolvi problema.Ai grija si la alimentatie. Eventual,
odata pe saptamana, o masca cu ulei de masline extravirgina, PE LUNGIME doar.