| antonika25 a întrebat:

Am si eu o problema. Am incercat sa imi vopsesc varfurile parului cu o vopsea semi-permanenta de la Loncolor, dar fara rezultat. Tin sa mentionez ca parul meu are o nuanta de saten, nici inchis, nici deschis, intre sa zic asa. Ce culoare semi-permanenta as putea folosi pentru a-mi colora varfurile si ce fel de vopsea? (Palette, L`oreal etc) Ce alte metode as putea incerca pentru un rezultat cat mai reusit, in afara de decolorare si vopsea?

1 răspuns:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Daca nu iti decolorezi parul nu va da rezultate bune.Trebuie neaparat sa-l decolorezi pentru ca acea culoare aa fie puternica si sa se vada cum trebuie.