| rihanna7865 a întrebat:

Heyy TPU cum as putea sa slabesc doar din burta pentru ca in rest sunt destul de slaba va rog raspundeti daca stiti dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Alexandra8989 a răspuns:

Abdomenee:*

3 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti doar la burta. Incearca sa alergi si sa tii putina dieta iar cand ai ajuns sa nu mai ai grasime poti sa te duci la o sala sa pui masa musculara.

| anarawwr a răspuns:

Trebuie sa te abtii sa mai mananci grasimi (fast-food, sucuri, etc ). Incearca sa mergi pe jos la scoala sau la servici, su cu bicicleta. Fa sport, daca poti, macar in weekend: mergi sa alergi pe afara, mergi cu bicicleta prin oras (eu asa fac si stau la oras, in Craiova ).
Daca ai nevoie viziteaza un medic, dar nu cred ca e nevoie. happy

| PapusaDeMetal a răspuns:

Genoflecsiuni cat de mult posibil..Si dupa ce le-ai facut in semn de incalzire te abuci de alergat cat de mult se poatebatting eyelashes Sper ca te-am ajutat:X:*