| anonim_4396 a întrebat:

:*Am si eu o problemasadDin pacate imi cade parul si nu stiu ce sa fac. Vreau sa incep un tratament cu fiolele de la Vichy Dercos.Am citi peste tot ca trebuie sa le folosesc cel putin de 3 ori pe saptamana.dar eu nu vreau asa.As vrea sa le folosesc o data pe saptamana.mi se pare mai ok.Am citit cateva pareri de pe internet in legatura cu aceste fiole si unii spun ca sunt bune iar altii nu.Nu stiu ce sa facsadVoi le-ati folosit? Daca da va rog sa imi dati si mie cate sfaturi:*Multumesc:*Rog seriozitatehappy

2 răspunsuri:
| madlenne1 a răspuns:

Si mie imi cade parul dar nu folosesc fiole,folosesc un tratament care se face o data pe saptamana,este o sticluta luata de la plafar in care are, petrol, ulei de ricin, si vitamine, cura se ine 3-4 luni eu deja dupa a doua folosire aveam parul mai luminos, de descalcea mai repede si nu-mi mai cadea ti-l recomand! funda:X

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns Masa1D dar eu am intrebat despre fiolele Vichy..asta ma intereseaza pe mine acum:*