| Sandra_Stoica_1990 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema nu foarte mare dar...Peste cateva zile merg de revelion la restaurant si nu sunt inca decisa cu ce sa ma imbrac m-am gandit la doua variante :
1.Blugi cu o camasa alba si papion rosu si pantofi cu toc
2.O rochie scurta cu pantofi cu toc
Va rog sa imi spuneti dau funda :*hee hee

Răspuns Câştigător
| asdfghjklș a răspuns:

Eu zic rochita happy

8 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Eu zic ca mai bine ti-ar sta in varianta 1.

| Areea995 a răspuns:

O rochie scurta, cu pantofi cu toc. Clar!

| Bijuterii111 a răspuns:

Varianta 2 este mai apropiata de o tinuta de revelion. In cazul in care mergi singura este chiar indicata happy Deci varianta 2. Funda!

| andreiGT a răspuns:

Pentru restaurant varianta 2 este mai buna!

| SwEetAnnIs a răspuns:

Prima varianta nu este prea buna, de revelion este bine sa fii eleganta, blugii nu sunt potriviti pentru o asemenea ocazie, Cred ca a 2. a este mai buna, sau daca nu, poti sa iei o camasa si o fusta cu talie inalta, si o pereche de pantofi cu toc, dar nu prea butucanosi. Distractie placuta, sper ca te.am ajutat.

| QueenG a răspuns:

Pai draga avand in vedere ca e revelionul trebuie sa te imbraci in rochie, ca cu blugi si camasa alba cu papion te poti duce la scoala.laughing
Funda?

| Alexandra_Ale_1995 a răspuns:

Din moment ce este restaurant eu zic sa mergi pe varianta a 2a

| Creatza23 a răspuns:

Eu iti recomand rochita, deoarece este o seara mai speciala fata de celelalte iesiri cu prieteni, cand poti purta jinsi. Arata foarte bine si jinsi cu o camasa, dar fiind revelion mai potrivita este rochita