| DiduTsSu a întrebat:

Bună seara.
Sunt băiat, şi de revelion vreau să fac " furori ".
Cum e mai fain să mă îmbrac? Elegant.
Eu mi-am propus să îmi iau pantofi, blugi albi, camaşă albă, papion roşu şi un cadou negru.
Alte păreri? :*
FUNDĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Blugi crem în niciun caz. Încearcă blugi negri. Nu gri, sau altă culoare, că dacă ai mai mult de 3 culori pe tine o să pari a fi o sorcovă. Negru și albastru închis. E perfect așa.

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E ceva revelion de cocalari de te imbraci asa?

| DiduTsSu explică (pentru ardnaxur1961):

Ti se pare revelion de cocalari daca spun ca ma imbrac cu blugi albi, camasa neagra, papion rosu si un sacou negru?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci in club de manelisti de te imbraci tot in alb?

| OoBunnyoO a răspuns:

In niciun caz nu iti lua pantalonii de aceeasi culoare cu camasa. Ori pantaloni negri si lasa camasa alba cu papionul rosu, ori schimbi culoarea camasii, care poate fi neagra, verde, violet sau portocalie, pentru un look mai indraznet.

| TheAvenger a răspuns:

Lol. straight face O să arați ca dracu' așa. Dacă vrei să fii elegant în adevăratul sens al cuvântului, încearcă așa: ia-ți pantaloni de stofă negri (nu cu tur lăsat, nu blugi, nu alte tâmpenii), o cămașă albastru închis sau neagră, nu-ți pune niciun papion (în schimb ar fi frumos un ceas elegant cu cureaua negară), un sacou negru (nu în dungi, nu cu steluțe, nu cu tăieturi sau mai știu eu ce) și pantofi (da' nu ciocate).

| DiduTsSu explică (pentru TheAvenger):

Aha, mulţumesc frumos. Dar nu-mi prea plac pantalonii de stofă. Aş prefera blugi. Cămaşă albastră închisă am, ceas elegant cu cureaua neagră am, pantofi am. şi nu-s ciocate, sacou negru simplu am. Ce blugi îmi propui să-mi cumpăr? Ce culoare? Eu m-am gândit la nişte blugi crem thinking
Ajută-mă te rog!

| TheAvenger a răspuns (pentru DiduTsSu):

Blugi crem în niciun caz. Încearcă blugi negri. Nu gri, sau altă culoare, că dacă ai mai mult de 3 culori pe tine o să pari a fi o sorcovă. Negru și albastru închis. E perfect așa.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Mai bine ia niste blugi negri, blugi albi de obicei nu dau bine pe orice tip de baiat.

| IoanaSorina a răspuns:

Vorba tuturor, o camasa neagra e mai bine big hug In rest e bine happy

| cosminX a răspuns:

Blugi negrii, camasa alba, papion rosu

| AlexandraPink a răspuns:

Tinuta ta e potrivita pentru o petrecere de manelisti sau cocalari. Daca vrei sa arati elegant, poarta pantaloni negrii.

| cMmHaarpCord a răspuns:

Pantaloni negri, camasa alba si papion rosu, asa ma imbrac eu.

| mt2Ro1211 a răspuns:

Ai pantaloni cu tur ti propun ia-ti o camasa neagra cu un papion rosu pantofii negri o sa arta beton

| DiduTsSu explică:

Cămaşă neagră ***********

| Inglewood a răspuns:

Ia-ti blugi gri, o camasa inchisa la culoare, gri sau negru, pantofi inchisi la culoare, si de preferabil un sacou negru, si la fel un papion daca vrei tot inchis, o sa fii beton asa, iti spun eu.