| Evelinaaaa a întrebat:

Buna TPU.Am tenul deschis, ochii verzi iar nuanta naturala a parului meu e saten deschis.M-am vopsit acum cateva luni un blond deschis si mi-a iesit blond miere iar acum m-am cam plictisit de nuanta asta si as vrea sa stiu daca mi-ar sta bine cu blond glacial.Voi ce ziceti? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Eu zic ca da, in caz de nu iti place il poti inchide imediat cu o nuanta medie de blond, vopsindu-l blond deschis precum glacial va fi usor sa il modifici

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine, ar trebui sa incerci

| Bondarel99 a răspuns:

Ti-ar sta bine ca ai tenul deschis, dar e greu sa obtii nuanta asta.

| SandraM a răspuns:

Sint la fel ca tine (ochi verzi, par saten deschis, un blond nisipiu de fapt). Nu te sfatuiesc sa te mai vopsesti inca o data, parul tau este in mod sigur fin (o caracteristica a noastra) si o sa il nenorocesti. Blondul glacial merge pentru persoane cu ochii albastri si pielea extrem de alba. La noi arata rau (am incercat).

| Evelinaaaa explică (pentru SandraM):

Multumesc mult pentru sfat! Nu m-am vopsit inca, am tot amanat, cred ca nici n-o s-o fac.