| nxr a întrebat:

zilele astea vreau sa imi schimb culoarea paruluihappy as vrea un blondhappy dar nu stiu ce nuanta de blond...am ochii verzi, tenul deschis, forma fetei ovala mai trebuiesc detalii?happy si vreau sa ma ajutatihappy

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Depinde si de culoarea parului tau in prezent dar ai grija ca blondul este o culoare foarte pretentioasa si necesita mereu vopsit kci incep sa se vada radacinile mai inchise la culoare si e estetica urata

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Blond cenusiu sau blond auriu

| HAVEFUN_3149 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-l arzi... mai bine iti lasi nuanta ta naturala, sau incearca un ciocolatiu dar la salon sa mergi!

| nxr explică:

Pai. parul meu este un saten...dar eu acum am niste suvite pe la varfuri, blonde...nu stiu dar chiar as vreahappy