| mirunaaa96 a întrebat:

Buna TPU happy! Am un fel de tricou cu nasturi si guler, ii negru si se vede un pic prin el, cu ce as putea sa-l port thinking sau sa-l arunc laughing?, Funda!

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Nu-l arunca! Exista atatea posibilitati sa-l porti:un maieu cu imprimeuri sau alb simplu.Mai poti saporti un sutien si o fusta sau blugi cu talia foarte inalta. Daca e larg(sau poate sa nu fie ca merge si asa) il poti purta la plaja peste costumul de baie. Daca se vede foarte mult poarta un pulover mai largut sau o esarfa maare(dar nu transparenta). Sper ca te-am ajutat! Nu-l arunca ca e pacat de banii aruncati!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutAxi a răspuns:

Aruncal

| Scliparici a răspuns:

Cu un maieu negru

| ChristinaGM a răspuns:

I-al cu un maieu alb

| Tina98 a răspuns:

Nu-l arunca, poti sa-l porti cu un maieu alb, cu o bluza licra daca este mai frig sau numai cu un suti negru sau albwinking

| TaniutzaB a răspuns:

Iti sugerez sa l iei cu un sutien negru va arata foarte bine

| adryanx3 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci sala, si sa te mandresti ce ai sub tricouwinking.