| zozolex a întrebat:

Am un frate adorabil, foarte frumos. As vrea sa-mi spuneti va rog cum as putea sa-l indrept catre o cariera de model, ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Draga mea, important e ca el sa vrea sa faca asta. Daca nu vrea el degeaba vrei tu.

| MrAngelus a răspuns:

Trebuie sa se nasca cu asta. Nu cred ca ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si el vrea?

| zozolex explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ar fi vrut, nu as mai fi postat intrebarea asta straight face

| Titanos a răspuns:

Nu il poti forta dar, daca doreste asta iata 3 sfaturi de baza:
1-Imbraca-l cool (cand va vedea ca lumea il admira va adora asta)
2-Fa-l sa creada ca are cel mai tare corp.
3-Nu il lasa sa lase cariera chiar daca se pune la indoiala ca nu este ca ceilalti. FUNDA?laughing

| zozolex explică:

Are 5 ani, si stie ce vrea de la viata! tongue Ar avea o cariera foarte buna in industria modelingului, dar nu stiu cum ar trebui sa procedez thinking