| Sebastiana12345 a întrebat:

Am fost admisa la Sociologie dar as vrea sa ma indrept spre o cariera in resurse umane. Credeti ca as putea sa fac sociologie iar la master resurse umane? Sunt foarte confuza, se studiaza sau nu materii asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Da, se studiaza materii asemanatoare, la socio putin mai teoretice, dar e ok, poti face masterul in RU dupa.

2 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Intra pe site-ul facultatii si uita-te pe fisele de discipline, o sa vezi ca sunt multe materii comune.