| Aliiisa a întrebat:

Stiti ceva cu ce as putea sa ma dau impotriva celulitei. Ceva natural.Am inceput de celulita.happy

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai de celulita nu scapi asa usor. aproape toate femeile au aceatsa problema. incearca niste creme speciale pentru celulita si trebuie sa faci mult sport si sa ai o dieta. pentru ca degeaba te dai cu creme si cu toate prostiile daca nu faci miscare si mananci mancaruri grase, dulciuri etc. succes.

| rutanklan a răspuns:

Acid sulfihidric si apoi apa, am auzit ca dizolva bine grasimea.

| samara2 a răspuns:

Fă sport (aleargă, inoată, mergi cu bicicleta) şi neapărat bea 2 l de apă/zi. De asemenea, revizuieşte-ţi obiceiurile alimentare şi redu cantitatea de sare din alimentaţie. Celulita nu dispare de la creme şi alte prostii.

| fetitzadulke26 a răspuns:

Gelul CelluFight,este un tub roz, e foarte eficient, am folosit si euwinkingP.S: dupa ce te masezi cu el sa te impachetezi in folie de aluminiu, pentru ca astfel transpiri si e mai eficient gelul, sper ca te-am ajutat, baftaa!happy

| crazysour a răspuns:

Maseaza-te cu zatul de cafea si scapi de celulita iar pielea ta capata o nuanta mai inchisa ca si cum ai fi bronzata ceea ce e perfect vara