| passenger a întrebat:

Am vazut acum cateva zile o rochie superba neagra pe www.bershka.com,iar cand am fost in mall-uri, n-o aveau :(( Stiti cumva cum pot comanda online acea rochie de pe www.bershka.com?

1 răspuns:
| ElenaGilb3rt a răspuns:

Dupa cate stiu, nu exista functia de a cumpara online din Romania de la Bershka. Intereseaza-te care tari au magazin Bershka online, si poate gasesti prieteni/rude din aceea tara care ar putea comanda-o pentru tine happy