| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta tata isi da doctoratultongue.Deci e festivitatea aceea. Ce as putea sa port avand in vedere ca am parul pana la umeri si inca va mai creste(ondulat si o sa imi fac cateva suvite blonde, eu am parul saten), am 1, 75 m inaltime, 56 kg si 14 ani jumatate.Eu ma gandisem sa imi las parul desprins, un sacou negru, o esarfa, niste blugi skinny, balerini si o pereche de ochelari de soare.Mai aveti propuneri? Si poze daca se poate pozetongue multumesc

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Hmm.asa cum vrei tu, dar fara ochelari, si eventual cu niste margele colorate ca sa fie tinuta mai tinereascahappy sa nu dau in,, negru-la inmormantare''happy

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Da dar...okay.schim sacoul dar nu il dau jos.O sa am si un tricou cu ceva printat pe el.Nu renunt la ochelarii de soare(festivitatea e afara) pentru ca eu si iarna port ochelari...asa ca.tongue

| alexboss11ani a răspuns:

Buna! Pai nu stiu este mai bine sa te imbraci tu cum vrei tu ca poate daca zicemi noi nu iti place

| alexboss11ani a răspuns:

Buna! Pai nu stiu este mai bine sa te imbraci tu cum vrei tu ca poate daca zicemi noi nu iti place. Eu zic cai mai bine cum zici tu dar dati sacoul zos nu situ puneti altceva bafta