| ella30 a întrebat:

Hey. Dati-mi si mie niste idei cum sa imi aranjez parul la scoala ca m-am plictisit sa il tin mereu desprins. Parul meu este ondulat, imi ajunge putin mai jos de umeri. Ma puteti ajuta si cum sa imi asortez hainele, adica o camasa cu blugi si o esarfa sau blugi cu o bluza si un tricou peste ea? Multumesc. Cel mai bun raspuns primeste FUNDAA.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Raluca1995 a răspuns:

De ce nu-l intinzi!? eu am instyler de vanzare e ff bun. daca vrei contacteaza-ma! crisstinutza_2006@yahoo.com

| Bubulutsaa a răspuns:

Pai til indreptezi sh dupatil lasi desfacut si pui o bereta sau fes...am auzit ca e la moda love struck
sau
iti faci o coada mare si iti dai bretonul sus sau intr-o parte.e traznet love struck
sau
faci cate o codita pe margini sh dupa le prinzi la spate
sau
2 codite
sau
o coada intr-o parte
sau
tcoada impletita...
gasesti tu :X

| felycya a răspuns:

Cum as putea sa imi intind parul in afara de placa