| CiOcOlAtIcA a întrebat:

TPU! (: Anul trecut m-am tuns in scari si mi-a facut o tunsoare oribila! Avant parul ondulat si care nu sta in nici un fel, il indreptam cu placa. S'a ars destul de tare si saptamana trecuta am fost la coafor pentru a'mi tunde varfurile arse si i'am zis sa imi faca bretonul tot intr'o parte, asa cum il aveam, dar mi l-a facut central si imi sta foarte urat! As vrea sa'mi aranjez bretonul intr'o parte, stiti cum? Sau sa imi aranjez parul intr'un fel, fara sa'l ma'i ard cu placa. Funditaa! happy

3 răspunsuri:
| Babs a răspuns:

Du-te inapoi si bagai foarfeca'n ochi lu aiaa! angry

| Mastony a răspuns:

O perie rotativa(rotunda) si un feon. vezi breton katy perry http://www.realitatea.net/cele-mai-reusite-coafuri-de-toamna_745740.html

| bia1100 a răspuns:

Si eu am parul cret si lung iar de o saptamana ma gandesc sa ma tund...dar oricum trebuie sa fii sigur de cel care te tunde.imi place mult bretonul intr o parte central nu cred ca m ar avantaja.trebuia sa i spui dupa ce te a tuns ca nu ti place.Cred ca ar trebui sa te duci la alt salon parerea mea.happy