| NVSCS555 a întrebat:

As dori niste link-uri cu imagini cu unghii cu tips albastre.

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Cele albastre sunt cele mai nepotrivite dintre toate culorile. Pielea e galbena, unghiile albastre, e contrastul prea mare. Iar bleumarin vine bine doar p unghii scurte.

| NVSCS555 explică (pentru Sonia822):

In primul rand, pielea nu e galbena.In al doilea rand eu am cerut modele de unghii albastre, nu alte comentarii.

| Sonia822 a răspuns (pentru NVSCS555):

La orice om pielea e galbena. La tine o fi alba de la prea mult sictir lipicios, scapat pe tine

| NVSCS555 explică (pentru Sonia822):

Am cerut doar niste modele de unghii albastre.Nu certuri.Repet.Dau funda.

| Catrice a răspuns (pentru NVSCS555):

Ai cerut cu tipsuri albastre. E diferența de formulare și implicit de înțelegere.
Și exista google btw