| asdfghjklmnbvcxzqwertyuiopqwe a întrebat:

Hei TPU:* e o intrebare pt fete...
Mai multe defapt
Mi-am luat kit de unghii false si as vrea sa imi pun tips-uri si apoi sa fac toate unghiile albastre si un cu un model pe ea sau sclipici. Aplic tips-urile cum spune acoli,cu tot ce trebe si apoi pictez? sau pot sa le fac si apoi sa le lipesc? si tips-urile trebuie sa fie pe toata unghia nu? Sa raspunda cineva care se pricepe va rof, nimeni nu s.a nascut invatat

2 răspunsuri:
| doarlutsoaresiapa a răspuns:

Până în cuticiula trebuie sa fie tipsul poti sa le pictezi si apoi sa le pui sau sa le pui si dupa sa le pictezi sunt mai multe etape in caz ca te referi la tipsurile puse cu gel. presupun ca sunt din astea simple fara gel.

| asdfghjklmnbvcxzqwertyuiopqwe explică:

Sunt tips-uri simplee, albee...deci? Le aplic cum scrie si apoi ls pictez?