| Denisa60 a întrebat:

as dori sa ma tund, am parul des si niste bucle medii, de obicei dupa ce fac baie, a doua zi sta in toate directiile si cu mult volum, as vrea sa-l mai raresc si sa-mi fac breton, credeti ca mi-ar sta bine?

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Și eu am părul la fel, vreau să mă tund scalat, puțin rărit și cu breton pe o parte filat.
Eu zic să încercăm, dacă nu ne stă bine asta e, deși nu cred asta.
Baftă!winking

| andreyutzha a răspuns:

Si eu am parul la fel ca tine. m-am tuns luna trecuta si mi l-am rarit putin si mi-am facut breton pe o parte. sunt multumita de rezultat plus ca unii\unele mi-au spus ca imi sta bine..acuma depinde la fiecare, tie poate iti va sta bine sau poate nu. ti-as propune sa mergi la un salon si ii spui ceea ce ai de gand. un specialist te poate ajuta... v-a sti daca te v-a prinde bine sau nuhappy

| xDeyaa a răspuns:

Nu iti face breton iti va sta mai rau cu foarte mult volum.

| dulcik19 a răspuns:

Nu! Nu-ti face! Ca si eu am acelasi par si mi-am facut acum 3 saptamana. si toata lumea crede ca-mi sta ca dracu! pana si eu cred la fel! Fundita?