| Iulianavaintreaba a întrebat:

Buna!
Parul meu are foarte mult volum, dupa spalare este ondulat spre cret, dar daca il pieptan se face ca o vata de zahar, e destul de lung cam pana sub piept + ca daca il prind in coada sau coc mereu iese in toate directiile.
As vrea sa ma tund, dar nu prea am idei, stiu ca daca il tund in scari va primi si mai mult volum, as vrea si un breton intr-o parte darnu imi trece nimic de genu prin minte.
Idei?

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poate ca ti-ar sta freza stil Bob, aici depinde daca iti sade, sau daca iti place tie.

| Xella1234 a răspuns:

Tunde-te filat, iti ia din volum, si nu il mai pieptana ca o sa aiba mai mult volum; daca nu il piepteni va fi mai cret/ondulat si nici nu o sa ai cine stie ce volum