| yoyo39 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o placa de intins parul. Ce-mi recomandati? Credeti ca placile alea mai late sunt mai bune decat alea mai subtiri?

5 răspunsuri:
| Sabrine a răspuns:

Recomand Remington Pearl. Crede-ma, nu o sa te dezamageasca!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, cele subtiri sunt mult mai bune!

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Cele late sunt bune pentru ca termini mai repede, insa cu cele subtiri poti sa iti si ondulezi parul deci le vad mai practice le cele subtiri.

| snake260889 a răspuns:

Da,sunt mult mai bune cele mai subtiri.ti-as recomanda Remington

| Nikoleee a răspuns:

Din experienta propie iti spun ca cele mai subtiri intind si mai bine, si le poti folosi pe post de ondulator cand ai nevoie. Placile Philips sunt foarte bune. Eu am una de mai bine de 3 ani, o folosesc zilnic si nu am probleme cu ea.