| hmadal a întrebat:

Buna TPU as dori si eu sa stiu pretul daca mi-as face niste suvite la un salon suvite albastre cam cat ar costa (la un salon din Baia Mare daca se poate daca nu oricum e bine ) daca nu se poate un pret sigur atunci aproximativwinking
va multumesc (fundita)

Răspuns Câştigător
| niky013 a răspuns:

Buna! Eu nu sunt din Baia Mare. Dar te sfatuiesc sa incerci o metoda mai usoara. Exista un mediacament care se gaseste la farmacii Albastru de metil. Acesta iti face parul albastru daca nu il combini cu apa, dar daca il combini duce spre verde dar dupa 2-3 spalari se ia happy mie mi se pare mai usor asa de cat sa te vopsesti si sa iti strici parul.

1 răspuns:
| IoanaTempah a răspuns:

Pai prietena mea si-a facut suvite pentru banchet ( roscate ) si a dat 50 de lei, mentionez ca sunt din Iasi, dar acesta este pretul minimbatting eyelashes

Sper ca te-am ajutat happy