| hmadal a întrebat:

as dori si eu sa imi fac vreo 6-7 suvite albastre am culoare parului roscat spre saten deschis si as dori sa stiu si eu daca trebuie decolorat si unde gasesc sampon/vopsea albastra si cam cat ar costa sau cat ar costa sa imi fac aceste suvite la un salon (cel mai explicativ raspuns primeste fundita+vot!) merci:*

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Da, trebuie decolorat (m-a costat 50 să mi le decoloreze la salon vara trecută, vara asta în jur de 100 pentru tot părul). Eu folosesc Directions (găseşti pe gotica.ro ), da' poţi să-ţi iei şi Stargazer de pe bestial.ro dacă asta-ţi doreşte pipota, doar că-i mai proastă. Încearcă să nu-ţi iei culori prea deschise că ori nu se prind, ori se duc repede