| Deny_Deny_1983 a întrebat:

As vrea niste sfaturi pentru cresterea parului... vreau niste metode simple dar sa creasca :* happy
Funda! happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spală-l mai des, deși nu e recomandat să ți-l speli zilnic. Ori, încearcă o masca de păr (cu ulei de ricin), fiindcă îl revitalizează. Îți voi lăsa și un link, poate îți va fi de folos:
http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Un alt produs laudat ar fi :
schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

| Anonimul556 a răspuns:

Ungete cu ulei de ricin. E foarte bun! Merge pe orice parte a corpului ^^ Mai ales pe cap.

| Deny_Deny_1983 explică:

Da da