| aida009 a întrebat:

Buna TPU.As vrea raspuns doar de la cei care stiu sigur sau care au produsul.Placa si ondulatorul de par Instyler este buna si nu deterioreaza parul? Daca se poate sa-mi mai dati cateva informatii.:*

Fundita:*happy

Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

Da etse foare Ok o am de cca 2 ani cred si sunt multumita nu numai ca iti intinde marul supper dar te tine o saptamana si iti si curata parul cu periile dar mare grija la cilindrul rotativ te poti arde funda_

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu am InStyler. Il am de un an si ceva dar nu prea il folosesc. Cand il folosesc parul nu pare asa deteriorat. Dar nu il cumpara de la teleshopping! Niciodata sa nu faci asta! Pentru ca acolo e pretul cel putin dublu. Eu l.am luat din Doraly din Afumati de langa Bucuresti de la un stand. Am dat pe el 75 de lei. La teleshopping spun ca "oaaau, uimitorrr! reducere 50%!" Cand de fapt pretul ramane dublu.

| MLVenus a răspuns:

Eu am... face parul stralucitor, nu-l indreapta perfect cum o face o placa, nici nu il onduleaza ca un ondulator, dar da un aspect placut parului. Nu-l deterioreaza foarte tare, dar il deterioreaza in functie de frecventa utilizarii. As putea sa iti spun ca nu-ti recomand sa dai banii pe ea deoarece eu am schimbat doua pana acum pentru ca dupa prima-a doua utilizare s-au ars si nu au mai mers. Sa nu ai incredere in ce se vede si se spune la teleshoping, eu o am si nu sfatuiesc pe nimeni sa isi cumpere. Cel mai bine ar fi sa iti cumperi o placa buna, cu aia iti vei putea indrepta parul foarte bine si il si poti ondula la fel de bine happy