| Mary Marry a întrebat:

Hei buna!
As vrea sa va intreb d aca parul se poate intinde cu ondulatorul?
Adica parintii nu vor sa imi i-a placa dar am ondulator(l-am catigat la un concurs) si cum eu am parul ondulat as vrea sa stiu daca as putea sa il folosesc mai mult(ondulatorul) deci? happy

4 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

Nu cred... daca nu ai placa, o solutie ar di sa ti-l indrepti cu o perie rotunda si uscatorul de par.

| dalila a răspuns:

Poti sa il indrepti si cu fierul de calcat. dar nu prea iti iese la radacina.ai grija sa nu iti atingi pielea

| aleCsandrra a răspuns:

Pai nu cred ac iti merge cu ondulatorul decat cu bigudiurile sau cu placa pentru ca ondulatorul nu e asa buna ca l-am folosit si eu big grin dar daca vrei pooti sa incerci.Succeswinking!

| inutsa a răspuns:

Deci.se intinde dar rezultatul e dezastruos... ti se arde foarte repede si ai sa ajungi cu cateva fire de par...parerea mea este sa incerci sa mai bagi strambe parintilor.nici placa nu este foarte buna, mai deloc. dar merge fata de un undulator