| annonimusssssssssss a întrebat:

Buna TPU:*! As vrea sa imi dati si mie niste sfaturi in legatura cu ce sa port la un majorat :d este majoratul fratelui mei ` este in decembrie dar eu vreau sa stiu inca de pe acum cu ce sa ma imbrac happy deci va rog ffrum imi dati si mie niste linkuri? fundita :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna.Majoratul meu a fost in noiembrie si a fost destul de ok vremea..nu stiu ce sa zic pentru decembrie...depinde de local. Eu am purtat o bluza fara spate-ceva de genul asta-cea neagra--
http://kids-shop.ro/fck_images/Image/backless2.jpg
Mie mi se par elegante si in perioada aia nu prea ai cum sa porti fusta sau rochie. :)

| annonimusssssssssss explică:

Eu am vrut sa o pun acum pentru ca sa stiuwinking