| AleAlexutza18 a întrebat:

:* as vrea sa imi fac suvite colorate si as vrea sa stiu o marca de sampon colorant care se duce la prima sau a doua spalare. undeasvpotea gasi? Ps. In tg mures. MULTUMESC! :* : D

Răspuns Câştigător
| aniri2000 a răspuns:

Ai putea sa iei hârtie creponata de culoarea care vrei sa iti faci suvitele sa o uzi si sa o pui acolo unde vrei sa ai suvitele sau iti poti lua spray-urile acelea unde le găsești peste tot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cat ii de mare Tg.Mures,cu siguranta gasesti in marile magazine, inmall.
Te pup!