| BringMeToLifeTVD a întrebat:

Cum pot sa imi fac suvite care sa se duca a prima spalare? Ideea cu marcaru o stiu si mi s-au dus in 2 saptamani! As vrea sa stiu daca se pot face suvite si cu alte metode(nu cu spray de facut suvite).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un asa zis rimel de par, dar cred ca se vede doar pe parul deschis si nu stiu in cat timp se duce. Dar te poti interesa.
Si spray-ul ce are?
A, mai e si samponul nuantator.
Am mai gasit o intrebare ca a ta, ai putea sa citesti raspunsurile de acolo:
http://www.tpu.ro/......are-sa-se/

Sa-mi spui daca te-a ajutat ceva. Pa, pa!

| BringMeToLifeTVD explică (pentru anonim_4396):

Mersi o sa incerc! Si chestia cu spray-ul e ca nu gasesc nicaieri sad am cautat peste tot si nu am gasit...Nu stii cumva unde ar putea sa fie?

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Doar cu sprayul mai merge... Sau poti cumpara extensii!