| miha<3 a întrebat:

Hei! stiti cumva unde as putea gasi pliculete de sampon colorant in severin? as vrea suvite la vara...am luat sprey-uri dar cand atingeam culoarea se ducea.cam cat costa.de de unde pot lua si cat tine?big grinmerci

3 răspunsuri:
| publicname a răspuns:

Vopseste-te la un salon si gata, lasa porcariile astea

| psyho a răspuns:

Sunt de la loncolor sau palette. dar nu cred ca ti va iesi suvite.
eu sunt bruneta si ma fac cu cel mai aprins roscat pentru a mi iesi un roscat inchis.deci depinde de culoarea parului si ce culoare vrei sa ti iasa

| Adryano_4588 a răspuns:

Incearca nunantatorul de la Kallos, www.eternal.ro/kallos-sampon-nuantator-argintiu-kallos-350ml-pi-584.html, il poti gasi in magazinele de frumusete sau chiar in farmacii, nu costa mai mult de 30 de lei, sau poti incerca un gloss de la L'Oreal, dar cred ca este mai potrivit sa incerci nuantatorul de la Kallos. Sper sa te descurci, pup :* bye