| roxanuta1999 a întrebat:

Asi vrea sa imi fac suvite dar nu cu vopsea de par si asi mai vrea sa se duca la prima sau a doua spalare.

ma puteti ajuta va roghappy

Răspuns Câştigător
| Flower02 a răspuns:

Poti folosi albasru de metil, sau verde de malachit. Mai era si o nuanta de rosu, dar nu mai stiu cum se numeste. Astea le gasesti la farmacie.
Apoi poti folosi spay-ul colorat, in general se gaseste la chimicale.
Si mai exista metoda cu o creta speciala, pe care o uzi si o freci pe par pana se face de culoarea respectiva. Poti folosi si creta normala, dar culoarea nu va fi foarte intensa.
Cam atat stiu eu. Succes happy

2 răspunsuri:
| Addeeee a răspuns:

Albastru de metil sau violet de gentiana care se gasesc la farmacie sau nuantator, dar acesta nu se ia chiar la 2 spalari.

| bhaaa a răspuns:

Poti folosi nuantatorwinking se ia la 4-5 spalari! Sa se stearga mai repede foloseste spray colorat!winking